Anunţ mediu

PRIMĂRIA  COMUNEI  ZERIND  anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul ,, Studii şi planuri pentru noi trasee de pistă turistică în regiunea Valea Crişurilor,, propus a fi realizat în Iermata Neagră, Zerind, Mişca, Vânători, Satu Nou ( jud.Arad), Avram Iancu ( judeţul Bihor).

Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul APM Arad din Arad, Splaiul Mureşului FN, jud. Arad şi la sediul  Primăriei Comunei Zerind , din Zerind Nr.1 jud.Arad, în zilele de luni-vineri, între orele 8,00- 16,00.

Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul APM Arad din Arad, Splaiul Mureşului, FN, jud.Arad.

Data publicarii 17.09.2013